خانه » وبلاگ

وبلاگ

ویزای فنلاند - هلدینگ آرمین افق

ویزای فنلاند

فنلاند در قسمت شمالی اروپا قرار دارد که با نروژ و روسیه و سوئد هم مرز است. زبان رسمی سوئدی و فنلاندی می باشد و پایتخت آن هلنیسکی است که در جنوب این کشور قرار دارد.

ادامه مطلب »
ویزای کاری آلمان

ویزای آلمان

اگر شما به دنبال زندگي در کشوري با قدرت اقتصادي بالا هستيد ، اگر مي خواهيد شهروند کشوري باشيد که با پاسپورتش بتوانيد به 180 کشور جهان سفرکنيد ، آلمان بهترين گزينه براي شماست.

ادامه مطلب »
مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

براي دريافت ويزاي كار و اقامت دائم كانادا حتما مي بايست در يك سيستم امتياز بندي ثبت نام كرد و امتياز مورد نياز را كسب كرد كه بايداز 100 امتياز حداقل 67 امتياز كسب شود .

ادامه مطلب »
کار در فنلاند

مهاجرت کاری به فنلاند

از عوامل مهم ويزاي كار در كشور فنلاند اين است كه افراد از ليست مشاغل مورد نياز اگاه باشد كه بتواند براي درخواست اخذ ويزاكار اقدام نمايند.

ادامه مطلب »
مهاجرت کاری به روسیه

مهاجرت کاری به روسیه

روسيه پهناورترين كشور جهان است كه پايتخت آن شهر مسكو مي باشد. براي اخذ كار در روسيه از طريق موسسات كاريابي ويا به صورت انفرادي مي توان اقدام كرد.

ادامه مطلب »
کار در آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

آلمان يكي از صنعتي ترين و ثروت مند ترين كشورعضو اتحاديه اروپا ميباشد. با توجه به نياز نيروي كار در اين كشور اخذ ويزاي كار ساده تر شده است كه اين امر جاي خرسندي براي متقاضيان كاردارد .  

ادامه مطلب »
تحصیل در روسیه

مهاجرت تحصیلی به روسیه

روسیه از نظر وسعت بزرگترین و از نظر جمعیت ،جزء پر جمعیت ترین کشورهای جهان است و سالانه تعداد زیادی دانشجو خصوصا برای رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی به این کشور مهاجرت می کنند.

ادامه مطلب »
تحصیل در فنلاند

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

فنلاند یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت تحصیلی است. شرایط تحصیل در فنلاند به گونه‌ای است که افراد زیادی متقاضی دریافت پذیرش تحصیلی در این کشور هستند.

ادامه مطلب »
error: متاسفانه نمی‌توانید این متن را انتخاب کنید.